X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Błażej Król: dobrze się czuję w ciągłym tworzeniu

"Przewijanie na podglądzie" to najnowsza płyta Błażeja Króla. - Ukazała się na wiosnę. Czyli w moim corocznym wydawniczym cyklu, który lubię i w którym dobrze mi się tworzy - opowiada artysta.
Błażej Król i Mateusz Tomaszuk
Błażej Król i Mateusz TomaszukFoto: Czwórka/Mateusz Tomaszuk
O Audycji
Tytuł Błażej Król: dobrze się czuję w ciągłym tworzeniu
Opis

Nowy album to 9 numerów, w których "znany z wcześniejszych dokonań muzyka chłód grzeje się w cieple tropikalnych wręcz niekiedy perkusjonaliów, retro zabiegi wykorzystywane są na sposoby zupełnie nieprzewidywalne, a intymność naprawdę rzadko przyjmuje w piosenkach równie chwytliwe i bliskie formy". - W muzyce prawie wszystko robię sam. Chcę uzyskać jakiś klimat, ale nie chcę naprowadzać słuchacza - wyjaśnia Błażej Król. Muzyk zdradza też, jakie relacje łączą go z fanami - Lubię kontakt, ale paradoksalnie bardziej ten wirtualny niż "face to face". W relacjach portalowo-społecznościowych odkrywam się bardziej - opowiada gość Czwórki. 

W niedzielę, przy zgaszonym świetle Błażej Król i Mateusz Tomaszuk rozmawiali również o potrójnych backupach i kolekcjonowaniu festiwalowych opasek.

***

Tytuł audycji: Off Control

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Gość: Błażej Król (muzyk, autor tekstów)

Data emisji: 15.04.2018

Godzina emisji: 22.00

kul/bch

Playlista
Tagi
Playlista