Pustki: nie jesteśmy wiecznymi debiutantami

- Są tacy, którzy myślą, że nasza debiutancka płyta to "Koniec kryzysu" z 2008 roku - mówi Radek Łukasiewicz. - Tymczasem gramy już od 15 lat i albumem "Wydawało się" sprzeciwiamy się tej modzie na odmładzanie.
Zespół Pustki, od lewej: Radek Łukasiewicz, Barbara Wrońska, Grzegorz Śluz. Grupa w tym roku świętuje 15-lecie istnienia
Zespół Pustki, od lewej: Radek Łukasiewicz, Barbara Wrońska, Grzegorz Śluz. Grupa w tym roku świętuje 15-lecie istnieniaFoto: Jarek Rawicki/mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Pustki: nie jesteśmi wiecznymi debiutantami
Prowadzący Koziczyński Bartosz
Opis

- Ludzie traktują nas jako zespół z kilkuletnim stażem i myślą, że nasza debiutancka płyta to "Koniec kryzysu" z 2008 roku - mówi Radek Łukasiewicz. - Tymczasem gramy już od 15 lat i albumem "Wydawało się" sprzeciwiamy się tej modzie na odmładzanie.

Na krążku znalazło się 15 utworów, które podsumowują działalność Pustek. - Chcieliśmy pokazać, że nasz dorobek jest większy niż trzy ostatnie płyty - tłumaczy lider zespołu. - Zwłaszcza, że dwa pierwsze albumy już nie są dostępne w sprzedaży i ludzie, którzy przychodzą na koncerty, pytają, skąd wzięły się te dziwne piosenki.

W audycji muzycy tłumaczą m. in., czy czują się Budką Suflera polskiego indie i zdradzają, dlaczego nie ufają grupie The Strokes.

***

Tytuł audycji: Rock Block

Goście: Radek Łukasiewicz, Grzegorz Śluz (zespół Pustki)

Data emisji: 16.12.2015

Godzina emisji: 22.00

kul/jp

Playlista
Tagi

Playlista