Lesław o "Alfa Centauri": chciałem nagrać płytę idealną

"Alfa Centauri" to nadchodzący wielkimi krokami krążek Komet. - Nagrania zajęły nam dwa miesiące, ale w fazie konceptualnej prace trwały być może nawet pięć lat. Chciałem nagrać płytę, która byłaby pikiem moich możliwości – mówił Lesław.
Lesław
LesławFoto: Bartek Koziczyński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Lesław: chciałem nagrać płytę idealną
Prowadzący Bartosz Koziczyński
Opis

Premiera ""Alfa Centauri" pojawić się ma już w przyszłym roku, a proces nagrań został właśnie zakończony. - Sam nie mogę w to uwierzyć, tyle czasu poświęciliśmy tej płycie. Jestem wrakiem człowieka przez te wszystkie dylematy, ważne decyzje, których nie da się już potem zmienić - mówił Lesław. - To w założeniu płyta, która ma być idealna, dlatego pracowaliśmy, robiąc przerwy, by zastanowić się, czy kierunek jest właściwy. Wiele piosenek odrzuciliśmy, jedną z nich w ostatniej chwili.

ZOBACZ TAKŻE Lesław: "Alfa Centauri" będzie esencją Komet >>>

Na razie światło dzienne ujrzał nowy singiel Komet "Dominika się waha". - Ostatnim singlem przed premierą będzie utwór "Gdańsk, Sopot, Gdynia", do którego powstał już teledysk - zapowiadał Lesław.

Jak powstawał krążek "Alfa Centauri" i dlaczego płyta koniecznie ukazać się musi na winylu? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W audycji także m.in. muzyka zespołu Komety. 

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji >>>

***

Tytuł audycji: Rock Blok

Goście: Lesław Strybel (Komety)

Data emisji: 7.09.2019

Godzina emisji: 22.07

kd

Playlista
Tagi
Playlista