Wings for Life World Run Polska. Sportowe starty Stasiaka

- Wings for Life to magiczny bieg. Od kiedy się o nim dowiedziałem wiedziałem, że muszę w nim wystartować. Rok później stałem na starcie i jestem tam co roku do tej pory - opowiadał Stasiak.
Raper Stasiak
Raper Stasiak Foto: Wojciech Kusiński/PR
O Audycji
Tytuł Wings for Life World Run Polska. Sportowe starty Stasiaka
Prowadzący Terzoni Karina
Opis

Wings for Life to jedyny na świecie bieg, w którym nie biegniemy od startu do mety, ale to meta nas goni. Co pół godziny przyśpiesza samochód z Adamem Małyszem za kierownicą. Bieg kończy się, kiedy samochód nas minie. - Paradoksalnie najlepsi docierają na "metę" najpóźniej - opowiadał raper, ambasador imprezy.

Samochód pościgowy z Adamem Małyszem za kierownicą podczas charytatywnego biegu Wings for Life World Run w Poznaniu. 100 proc. opłat startowych zostanie przekazanych na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Samochód pościgowy z Adamem Małyszem za kierownicą podczas charytatywnego biegu Wings for Life World Run w Poznaniu. 100 proc. opłat startowych zostanie przekazanych na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

To niejedyna charytatywna impreza sportowa, w której weźmie udział w tym roku. Muzyk właśnie przygotowuje się do II odsłony meczu charytatywnego, organizowanego przez fundację Cancer Fighters. - Obok mnie na murawie pojawią się wielcy ludzie: zawodnicy MMA i bokserzy. Będę musiał nadrabiać zwinnością - żartował.

16 czerwca na stadionie w Gorzowie Wielkopolskim obok Stasiaka pojawią się m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz i Marcin Różalski. 

Jak przygotowuje się do biegowych startów? Co oprócz biegania jest jego sportową pasją? W jakich imprezach sportowych weźmie udział w tym roku? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Data emisji: 15.06.2019

Godzina emisji: 10.07

ac/kd

Goście Łukasz Stasiak (członek zespołu 2cztery7, raper, współwłaściciel niezależnej wytwórni muzycznej Alkopoligamia.com)
Playlista
Tagi
Playlista