X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Steel Pulse powracają na Ostróda Reggae Festival

Wystąpili w Polsce już dwukrotnie, teraz powracają na Ostróda Reggae Festival. Maken rozmawiał z Davidem Hindsem, wokalistą i liderem brytyjskiej gwiazdy roots reggae Steel Pulse.
Maken i David Hinds
Maken i David Hinds Foto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Steel Pulse powracają na Ostróda Reggae Festival
Opis

Formacja Steel Pulse narodziła się w Birmingham w 1975 roku. Przeciwstawiając się nierównościom społecznym i rasizmowi od samego początku skupiała wokół siebie m.in. rebeliantów ze sceny punk. Zwiedzili cały świat, zdobyli Grammy, a ich albumy były jednym z głosów pokolenia. - Występowaliśmy z wieloma legendami m.in. The Police, The Stranglers, ale zawsze przechodziły mnie ciarki, gdy graliśmy z Carlosem Santaną - opowiadał w rozmowie z Makenem David Hinds.

Współzałożyciel, wokalista i lider grupy wspominał także najbardziej kluczowe momenty w swojej karierze, m.in. trasę koncertową z Bob Marley And The Wailers w 1978 roku, czy pierwszy wyjazd na Jamajkę, który miał miejsce trzy lata później. Opowiadał o filozofii rastafari i współpracy jej przedstawicieli z muzykami punkowymi w lata 80. ubiegłego stulecia. Tłumaczył także, dlaczego na początku kariery grupy brytyjskie kluby bały się ich zapraszać na koncerty.

Zobacz więcej Ostróda Reggae Festiwal pod Patronatem Czwórki <<<

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Data emisji: 16.05.2017

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista