X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ayarise "Nothing To Hide" - debiut i podsumowanie

- Zespół to ludzie, jakiś organizm, który musi się dotrzeć, zacząć działać i mieć wspólny cel. Ta myśl w nas dojrzewała - chcieliśmy stworzyć płytę, która będzie dojrzała tekstowo i muzycznie - zdradza wokalista zespołu Ayarise, który do muzyków dołączył w 2013 roku. 
Artur Zwierzchowski (wokalista zespołu Ayarise)  Maken, Strefa Dread
Artur Zwierzchowski (wokalista zespołu Ayarise) & Maken, Strefa DreadFoto: Maken/Czwórka
O Audycji
Tytuł Ayarise  "Nothing To Hide" - debiut i podsumowanie 
Opis

"Nothing To Hide" to płyta debiutancka, która jest pewnym rodzajem podsumowania 5 lat wspólnego grania. Grupa Ayarise nie spieszyła się z jego wydaniem, ale jeden utwór z tego albumu został wydany już wcześniej. A jaka jest cała płyta? Co można na niej odkryć? O tym Artur Zwierzchowski opowiadał Makenowi. 

- Gdzieś w naszych inspiracjach zaczęły pojawiać się zespoły soulowe, na tej scenie dzieje się dużo, ma to na mnie wpływ, na zespół też - zdradza gość "Strefy Dread". - Na naszej liście inspiracji jest wiele gatunków - korzeń reggae roots pozostaje, ale będzie tu soul, hip-hop, trochę rocksteady i trochę typowego rootsa - dodaje. 

Czy pod względem muzycznych inspiracji zespół jest zgodny? Czym na płycie są bonustracki? Gdzie Ayarise nagrali "Nothing To Hide"? Jakie jest ich podejście do muzyki? Oraz kogo, oprócz ośmioosobowego składu Ayarise, usłyszymy na tym albumie? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Artur Zwierzchowski (wokalista zespołu Ayarise)

Data emisji: 13.08.2018

Godzina emisji: 22.01

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista