X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Roots Cafe z płytą "Koniugacja". "Wybuchowy miks stylów"

Roots Cafe to niebanalne połączenie muzycznych osobowości z charyzmatycznym wokalistą i performerem Góo Ba oraz Adamem Wolskim z Golden Life.
Roots Cafe i Maken w Czwórce
Roots Cafe i Maken w CzwórceFoto: selfie :)
O Audycji
Tytuł Roots Cafe z płytą "Koniugacja". "Wybuchowy miks stylów"
Opis

Pre-industrial-reggae-afro-avant-funk w wykonaniu muzyków takich formacji jak Rocka’s Delight, Vo.kool.ski, Marilyn Monroe, Jazzmassacra, Groont Anssambl, Leszcze, czy Golden Life – tak w październiku 2017 powstał projekt Roots Cafe, a niecały rok później światło dzienne ujrzała ich pierwsza wspólna płyta "Koniugacja". - Muzyka jest pojęciem bardzo szerokim - tłumaczył tę fuzję w Czwórce Adam Wolski. - Sam zawsze byłem otwarty na różne jej rodzaje, a postaci, które mi ją pokazywały jest bardzo wiele.

Zespół Roots Cafe wykonuje utwory, których rolą przewodnią jest transowa rytmika, czyli jak mówią muzycy grupy - "silny puls", oraz elementy reggae i funk. W brzmieniu słychać także folk, muzykę świata, a nawet elementy jazzu. Jak powstaje taki muzyczny miks? I jakie plany na najbliższe miesiące mają artyści z Roots Cafe? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji, w której dużo muzyki >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Karol Krzymiński, Adam Wolski (Roots Cafe)

Data emisji: 12.11.2018

Godzina emisji: 22.01

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista