X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tabu z nowym krążkiem "Sambal". "Jest tak ostry, jak my"

"Sambal" to nazwa ostrego, indonezyjskiego sosu chilli. - Ten krążek z pewnością jest całkiem inny niż poprzednie w dorobku Tabu - tłumaczyli w rozmowie z Makenem wokalista Rafał Karwot i gitarzysta grupy Marcin Suchy.
Reprezentacja grupy Tabu w studiu Czwórki
Reprezentacja grupy Tabu w studiu CzwórkiFoto: Mirosław "Maken" Dzięciołowski
O Audycji
Tytuł Tabu z nowym krążkiem "Sambal". "Jest tak ostry, jak my"
Opis

"Sambal" może być także określeniem, dotyczącym dwóch różnych osobowości, mieszkających w ciele jednego człowieka. - Czasem jesteś "sam", bo bywają chwile, w których potrzebujesz wyciszenia, a czasem masz potrzebę kontaktu z ludźmi, wtedy życie to "bal" - tłumaczyli muzycy. - Do takiej dwoistości także nawiązuje projekt okładki.

"Sambal" to piąty studyjny krążek grupy Tabu. Istniejąca od 15 lat śląska formacja na koncie ma także prawie tysiąc koncertów, kilka nagród na najważniejszych festiwalach muzycznych. Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą, a także elementy roots reggae i ska. Jak przebiegały prace nad tym krążkiem i kogo gościnnie usłyszymy na płycie? Skąd wziął się pomysł na okładkę, ukazującą dwie ludzkie twarze? Czego dotyczą teksty i dlaczego każdy z nas powinien zmieniać świat na lepsze? O tym rozmawialiśmy w studiu Czwórki.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania koncertu grupy Bakszysz, która zagrała w Czwórkowym studiu >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Rafał Karwot (wokalista), Marcin Suchy (gitarzysta, wokalista) - reprezentacja Tabu

Data emisji: 21.01.2018

Godzina emisji: 22.01

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista