Emiliyah & Kinior z płytą "Imagination". "To była wspólna inspiracja"

Emilia "Emiliyah" Witkiewicz, wokalistka mieszkająca w Londynie, i Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, znany m.in. z działalności w grupie Izrael, podbijają rynek ze wspólnym krążkiem.
Włodzimierz Kinior Kiniorski w studiu Czwórki
Włodzimierz "Kinior" Kiniorski w studiu CzwórkiFoto: Mirosław "Maken" Dzięciołowski/Czwóka
O Audycji
Tytuł Emiliyah & Kinior z płytą "Imagination". "To była wspólna inspiracja"
Opis

- Z niektórymi artystami pracuje się genialnie. To była pełna inspiracja, Emilia przepięknie się odnalazła w naszej współpracy - wspominał Włodzimierz Kiniorski. - Nie znaliśmy się wcześniej, rozmawialiśmy głównie dzięki internetowym portalom społecznościowym. Propozycja, by zaśpiewać na płycie Kiniora była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. A jednak bardzo lubię muzyczne wyzwania, więc nagrywanie tej płyty było dla mnie ogromną przyjemnością - wspominała zaś Emilia Witkiewicz.

Włodzimierz "Kinior" Kiniorski i Mirosław "Maken" Dzięciołowski w studiu Czwórki Włodzimierz "Kinior" Kiniorski i Mirosław "Maken" Dzięciołowski w studiu Czwórki

Jak doszło do powstania płyty i jak nagrywało się ją w Wielkiej Brytanii, a jak prace przebiegały w Polsce? Kiedy spodziewać się możemy krążka, będącego efektem współpracy gości Czwórki? I co łączy Witkacego z reggae? O tym w nagraniu rozmowy z audycji.

W programie mówiliśmy także o Czwórka Reggae Contest 2019 >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

ProwadziMirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Emilia "Emiliyah" Witkiewicz, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski

Data emisji: 13.05.2018

Godzina emisji: 22.01

kd

Playlista
Tagi
Playlista