Maciej Przedpełski: Moonshine Recordings to przygoda mojego życia

Moonshine Recordings ma już 10 lat. Maciek "Mack" Przedpełski dziś ocenia, że warto było zacząć tę działalność. - To przygoda mojego życia - podkreśla. 
Maken i Mack w Czwórce
Maken i Mack w CzwórceFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Maciej Przedpełski: Moonshine Recordings to przygoda mojego życia
Opis

Maciek Przedpełski swoją poważną przygodę z muzyką zaczął od elektroniki. - Jeszcze na studiach jeździłem do Londynu, odwiedzałem imprezy związane z mocną elektroniką, ale zawsze na drugiej scenie pojawiał się soundsystem czy to reggae'owy czy drumbassowy. Powoli te dźwięki zaczęły do mnie przemawiać - wspomina. 

Od 10 lat stoi na czele Moonshine Recordings. Lubi mówić, że jego wytwórnia zajmuje się dekonstruowaniem reggae, rozwalaniem na kawałki i składaniem czegoś zupełnie nowego. - Lubię wydawać dziwne połączenia, remiksy. Nie wydajemy klasycznego reggae, dubu, a raczej jakieś wariacje - mówi gość Makena. 

Jak Maciej Przedpełski łączy wydawnictwa winylowe z nowoczesnymi technologiami? Czemu w Moonshine Recording jest tak mało Polaków? Jak wygląda stan tego typu sceny w Polsce? Czy musi zabiegać, by wydawały u niego sławy? Nad czym Mack pracuje dziś? O tym m.in. w nagraniu audycji.


Mack i Maken w studiu Czwórki fot. Czwórka Mack i Maken w studiu Czwórki fot. Czwórka

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji "Strefa Dread", 10.06.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Maciek "Mack" Przedpełski

Data emisji: 10.06.2018

Godzina emisji: 22.01

pj/kd

Playlista
Tagi
Playlista