X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostróda Reggae Festival 2019. Kogo zobaczymy na scenie w tym roku?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Ostróda Reggae Festival. Z tej okazji dwugodzinna audycja "Strefa Dread" w całości została poświęcona artystom, którzy pojawią się przed ostródzką publicznością na czerwonej, zielonej i żółtej scenie. 
Queen Ifrica będzie gościć na tegorocznej odsłonie Ostróda Reggae Festiwal. Artystka wystąpi 14 lipca
Queen Ifrica będzie gościć na tegorocznej odsłonie Ostróda Reggae Festiwal. Artystka wystąpi 14 lipcaFoto: mat. pras.
O Audycji
Tytuł Muzyczne odkrycia i legendy na scenie Ostróda Reggae Festival 2019
Opis

Tegoroczny Ostróda Reggae Festival odbędzie się między 11 a 14 lipca 2019 roku. W ramach imprezy odbędzie się jak co roku Warmup Party, Uniwersytet Reggae, warsztaty, Żywa Akademia Pana Kleksa, panele dyskusyjne z gośćmi z Polski i zagranicy, to tylko część zaplanowanych w tym roku atrakcji.

Wśród artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Pojawią się m.in. Samory-i, Gentleman's Dub Club i Jahneration, Hornsman Coyote & Duberman, K-Jah i Tamika, Raggattack, The Congos, Sidney Polak i wielu innych. - To będzie świetnie widowisko - zapowiadał prowadzący audycję Mirosław "Maken" Dzięciołowski, który Ostróda Reggae Festiwal w tym roku odwiedzi po raz 16.

- Staramy się bazować na tym, co wypracowywaliśmy przez 19. lat festiwalu. Z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się w trakcie tegorocznej edycji. Zapowiada się wiele niesamowitych koncertów - mówił Piotr "Piter" Kolaj, szef festiwalu.

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji "Strefa Dread", 8.07.2019, w której więcej na temat tegorocznej odsłony Ostróda Reggea Festival >>>

Jacy artyści pojawią się w ramach tegorocznego Ostróda Reggae Festiwal? Jakie zmiany zapowiada Piotr "Piter" Kolaj, organizator festiwalu? Posłuchajcie specjalnego wydania "Strefy Dread".

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Data emisji: 8.07.2018

Godzina emisji: 22.01

ac/pj

Playlista
Tagi
Playlista