Ostróda Reggae Festival 2019. Kogo zobaczymy na scenie w tym roku?

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Ostróda Reggae Festival. Z tej okazji dwugodzinna audycja "Strefa Dread" w całości została poświęcona artystom, którzy pojawią się przed ostródzką publicznością na czerwonej, zielonej i żółtej scenie. 
Queen Ifrica będzie gościć na tegorocznej odsłonie Ostróda Reggae Festiwal. Artystka wystąpi 14 lipca
Queen Ifrica będzie gościć na tegorocznej odsłonie Ostróda Reggae Festiwal. Artystka wystąpi 14 lipcaFoto: mat. pras.
O Audycji
Tytuł Muzyczne odkrycia i legendy na scenie Ostróda Reggae Festival 2019
Opis

Tegoroczny Ostróda Reggae Festival odbędzie się między 11 a 14 lipca 2019 roku. W ramach imprezy odbędzie się jak co roku Warmup Party, Uniwersytet Reggae, warsztaty, Żywa Akademia Pana Kleksa, panele dyskusyjne z gośćmi z Polski i zagranicy, to tylko część zaplanowanych w tym roku atrakcji.

Wśród artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Pojawią się m.in. Samory-i, Gentleman's Dub Club i Jahneration, Hornsman Coyote & Duberman, K-Jah i Tamika, Raggattack, The Congos, Sidney Polak i wielu innych. - To będzie świetnie widowisko - zapowiadał prowadzący audycję Mirosław "Maken" Dzięciołowski, który Ostróda Reggae Festiwal w tym roku odwiedzi po raz 16.

- Staramy się bazować na tym, co wypracowywaliśmy przez 19. lat festiwalu. Z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się w trakcie tegorocznej edycji. Zapowiada się wiele niesamowitych koncertów - mówił Piotr "Piter" Kolaj, szef festiwalu.

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji "Strefa Dread", 8.07.2019, w której więcej na temat tegorocznej odsłony Ostróda Reggea Festival >>>

Jacy artyści pojawią się w ramach tegorocznego Ostróda Reggae Festiwal? Jakie zmiany zapowiada Piotr "Piter" Kolaj, organizator festiwalu? Posłuchajcie specjalnego wydania "Strefy Dread".

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Data emisji: 8.07.2018

Godzina emisji: 22.01

ac/pj

Playlista
Tagi
Playlista