X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

N4me It Sound: musi być power, drive i groove

N4me It Sound to zderzenie osobowości, które wybucha kolejnymi muzycznymi przedsięwzięciami. W 2019 roku ukazała się ich debiutancka EP-ka "Teraz". - Tworzenie muzyki jest świetną przygodą, ale uczy też planowania, bycia ze sobą, kompromisu. Daje możliwość podróżowania - mówią Carmel i Aviom.
Karina Carmel Olejniczak, Rafał Awiom Jakuszczonek, Mirosław Maken Dzięciołowski
Karina "Carmel" Olejniczak, Rafał "Awiom" Jakuszczonek, Mirosław "Maken" DzięciołowskiFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Strefa Dread 04.11.2019 22:01 04.11.2019 22:01
Opis

Obydwoje, zarówno Carmel jak i Awiom, wnoszą w projekt N4me It Sound bagaże swoich artystycznych doświadczeń i w zdecydowany sposób manifestują światu swoje zaangażowanie w muzykę i szeroko pojęte środowisko, nie tylko w ujęciu ekologicznym i społecznym.

Zaczęło się od sesji zdjęciowej w 2013 a dziś Carmel i Awiom stanowią parę zarówno prywatnie jak i muzycznie. Zwiedzając kraj szerzą pozytywną energię i zachęcają do uniesienia się na muzycznej fali, okraszonej starannie wypracowanym przekazem. Można było ich usłyszeć na żywo m.in. podczas The Vision Festival, czy Grass Roots Festiwal. Dziś rozwijają także swoje kariery, zaczęli także zajmować się produkcją muzyczną. - To robota od podstaw, pracujemy na loopach. Czujemy ogromny potencjał i chcemy go wykorzystać - mówili goście Makena.  

Dlaczego, choć N4me It Sound stanowią duet, w ich nazwie znalazła się "4"? Jaki wpływ na twórczość NIS miały chóry gospel czy łódzka scena reggae? Jak zaczynała się przygoda twórców N4me It Sound z muzyką? Jak powstała ich EP-ka i jakie mają plany na przyszłość, siebie i swoją muzykę? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji, w której dużo dobrej muzyki. POSŁUCHAJ >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Karina "Carmel" Olejniczak, Rafał "Awiom" Jakuszczonek

Data emisji: 4.11.2019

Godzina emisji: 22.01

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista