No Logo. W Sejnach mogą tworzyć WRRR i alternatywne reggae

- Sejny to dziki Wschód, gdzie panuje duch puszczy i biegają chłopcy z Podlasia - tak malowniczo opisują swoje rodzinne strony członkowie zespołu No Logo, którzy właśnie wydali album "Wilki kochają kwiaty". 
Muzycy No Logo i Maken
Muzycy No Logo i MakenFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł No Logo. W Sejnach mogą tworzyć WRRR i alternatywne reggae 
Opis

- Nasz dom to małe miasto tuż przy granicy, z ciekawą lokalną historią, wokół piękne krajobrazy, liczne jeziora - opisują. - To piękno głównie nas inspirowało i inspiruje do tworzenia.

Mimo że miasteczko ma niewielu mieszkańców, to scena muzyczna działa bardzo prężnie. - My się tam wychowaliśmy, tam tworzymy, tam jest niesamowity klimat - podkreślają goście Makena. 

No Logo swoją muzykę określają mianem alternatywnego reggae, ale też mówią, że tworzą WRRR, czyli witalny rock reggae rap. - My robimy to, co kochamy. Jest nas siedmiu chłopaków w zespole, każdy wnosi cząstkę siebie - podkreślają. - Ludzie przychodzą na nasze koncerty. Nie obawiamy się tego, że mieszamy gatunki, style. To jest w nas. Choć nie wiemy dokąd nas to zaprowadzi - dodają. 

Jak Sejny wpływają na piosenki No Logo? Czym jest Marycha? I jak kręci się klip w masarni? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: przedstawiciele zespołu No Logo (Tomek "Mały" Łabanowski, producent, gitarzysta; Tomek "Rogaty" Szymański, wokal, rap, teksty; Adrian "Adi" Łabanowski, lider zespołu, wokalista, gitarzysta)

Data emisji: 18.11.2019

Godzina emisji: 22.01

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista