Afromental: udowodniliśmy, że nie jesteśmy boysbandem

- Minęło 11 lat od naszego debiutu. Myślę, że przez ten czas ludzie przekonali się, że nie jesteśmy zespołem tańcząco-śpiewających chłopaków. Afromental to nie produkt tylko pasja - przekonuje Baron.
Afromental to jeden z najbardziej ekspresyjnych polskich zespołów ostatnich lat, zawsze dający odbiorcom mnóstwo pozytywnej energii. W ubiegłym roku świętowali 10-lecie istnienia i uczcili to wydaniem płyty
Afromental to jeden z najbardziej ekspresyjnych polskich zespołów ostatnich lat, zawsze dający odbiorcom mnóstwo pozytywnej energii. W ubiegłym roku świętowali 10-lecie istnienia i uczcili to wydaniem płytyFoto: mat. promocyjne/Warner Music Polska
O Audycji
Tytuł Afromental: udowodniliśmy, że nie jesteśmy boysbandem
Prowadzący Kaczyńska Urszula
Opis

- Minęło 11 lat od naszego debiutu. Myślę, że przez ten czas ludzie przekonali się, że nie jesteśmy zespołem tańcząco-śpiewających chłopaków. Afromental to nie produkt, tylko pasja - przekonuje 'Baron'.

Zobacz także
Afromental i prowadzacy663.jpg
Tomson, Torres i absolutnie niepoważne wyzwanie!

Muzycy przyznają też, że mimo długiego stażu na scenie ciągle czują się jak kumple z podwórka. - Do spięć dochodzi jedynie w trakcie nagrywania płyt. Ale wszędzie tam, gdzie są emocje i różne temperamenty, pojawiają się pioruny - mówi 'Śniady'.

Jak dotąd Afromental nagrali cztery płyty. Jeden z utworów z albumu "Mental House" trafił na ścieżkę dźwiekową filmu, który sprawił, że muzycy inaczej spojrzeli na swoją twórczość.

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Goście: Aleksander 'Baron' Milwiw-Baron, Bartosz 'Śniady' Śniadecki (Afromental)

Data emisji: 23.11.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/kd

Playlista
Tagi
Playlista
  • The Cure, - Boys Don't Cry
  • Naughty Boy - Runnin' (ft Beyonce, Arrow Benjamin)
  • JEAN TONIQUE - What You Wanna Do feat. Dirty Radio
  • RYSY, - Cold inside
  • Midnight Magic, - Beam Me Up
  • Afromental, - Differences
  • Rihanna, - Don't Stop The Music