X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Das Moon: "Dead" w tytule to może być nowy początek

8 kwietnia ukaże się trzeci studyjny album warszawskiego trio zatytułowany "Dead". W audycji przedpremierowo prezentujemy utwory z tej płyty, a muzycy opowiadają m.in. o tym, jak pozbawili gitary rockowego charakteru i dlaczego tytuł płyty to dla nich nowy początek.
Das Moon debiutowali w 2011 roku płytą wydaną przez Polskie Radio. Sześć lat później w Czwórce przedpremierowo prezentują utwory z trzeciego krążka
Das Moon debiutowali w 2011 roku płytą wydaną przez Polskie Radio. Sześć lat później w Czwórce przedpremierowo prezentują utwory z trzeciego krążkaFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Das Moon: "Dead" w tytule to może być nowy początek 
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

- W naszym przypadku gitary albo są wirtualne, albo ich brzmienie przetworzone jest przez różnego rodzaju przetworniki. W przypadku płyty "Dead" podeszliśmy do tematu jak malarz podchodzi do płótna. Wybraliśmy interesującą nas paletę barw i okazało się, że gitary są w niej zbędne - opowiadają muzycy Das Moon.

DJ Hiro Szyma i Musiol opowiadają także o tym, jak na nowej płycie zmieniło się oblicze wokalistki i poetki Daisy K. i co sądzą o młodej polskiej elektronice. Zdradzają także szczegóły przedpremierowego koncertu, który już 17 marca odbędzie się w warszawskim klubie DZIK.

Tytuł audycji: Wszystko gra

Goście: DJ Hiro Szyma, Musiol (Das Moon)

Data emisji: 15.03.2017

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista
  • Les Rhytmes Digitales, - Hypnotise
  • Miss Kittin, Golden Boy with Miss Kittin, - Rippin Kittin (Ego Express Mix)
  • Das Moon, - Owl
  • Das Moon, - Gold
  • Das Moon, - Locust
  • Hiem, - She's The One
  • Sorry Boys/Wojtek Urbański, - Wracam
  • Flow, - Bajki Robotow
  • Bownik, - Inside My Tail