Baranovski: gonię za perfekcją, chcę dać ludziom coś wyjątkowego

- Debiutancki krążek jest w trakcie produkcji. Nadal nad nim pracuję, bo kiedy odddam go ludziom, chciałbym mieć z niego pełną satysfakcję - mówił Baranovski.
Baranovski, Ula Kaczyńska
Baranovski, Ula KaczyńskaFoto: Kamil Jasieński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Baranovski: gonię za perfekcją. Chcę dać ludziom coś wyjątkowego
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Ostatnio muzyk wypuścił nowy singiel pt. "Zbiór", w której Baranovski prezentuje romantyczną stronę swojej osobowości. Muzycznie zaś daje w nim wyraz sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.

- Powstającej płycie przydał się nowy singiel. Chciałem, żeby dowiedziała się o niej większa grupa odbiorców, poza tym sporo chciałbym jeszcze na niej zrobić. Chcę dać słuchaczom coś wyjątkowego - opowiadał w Czwórce.

- Tworzenie płyty to szukanie momentu, w którym można powiedzieć pas. Można się w tym zatracić. Ja posłuchałem swojego wewnętrznego głosu. Coś podpowiadało, że niektóre rzeczy trzeba jeszcze poprawić - tłumaczył. 

Co oznacza "Zbiór" - tytuł pierwszej płyty Baranovskiego? W czym czuje się lepiej? Pisaniu tekstów czy tworzeniu melodii? Bliżej mu do stylistyki vintage czy elektroniki? Jak radzi sobie z opowiadaniem intymnych historii na scenie? Więcej na temat muzyki Baranovskiego w nagraniu. 

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Data emisji: 6.02.2019

Godzina emisji: 9.05

ac/kul

Playlista
Tagi

Playlista