X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Efekt Sendlerowej" - reportaż Beaty Kwiatkowskiej

Mówiła, że żałuje, że nie zrobiła więcej. Powtarzała: "każdemu, kto tonie należy podać rękę" oraz "Ludzi należy dzielić na dobrych i złych - inne podziały nie mają znaczenia".
Paulina, Ola, Natalia i Zosia przed repliką fotela, na którym Irena Sendlerowa miała zasiąść podczas otwarcia szkoły jej imienia
Paulina, Ola, Natalia i Zosia przed repliką fotela, na którym Irena Sendlerowa miała zasiąść podczas otwarcia szkoły jej imieniaFoto: Beata Kwiatkowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Reportaż - "Efekt Sendlerowej" 2018/04/05 21:15
Prowadzący Kwiatkowska Beata
Opis

"Efekt Sendlerowej" - Beata Kwiatkowska Mówiła, że żałuje, że nie zrobiła więcej. Powtarzała: Każdemu, kto tonie, należy podać rękę oraz Ludzi należy dzielić na dobrych i złych - inne podziały nie mają znaczenia. Irena Sendlerowa uratowała w czasie II wojny światowej 2,5 tys. żydowskich dzieci. Nie lubiła być określana jako bohaterka, lecz jako aktywistka, działaczka. Jej aktywności przyniosły efekt. Irena Sendlerowa jest wielką życiową inspiracją dla Szymona Płóciennika - młodego działacza społecznego i dziennikarza. Jej życie inspiruje do dziś uczniów z Gimnazjum numer 23 w Warszawie. Na czym polega efekt Sendlerowej?

Playlista
Tagi
Playlista