JDabrowsky zachęca: czytajcie książki!

Które książki należą do najlepszych? To pytanie JDabrowsky zadał słuchaczom Czwórki. Odpowiedzi zaskoczyły nawet samego youtubera.
Janek Dąbrowski udowodnił na antenie, że ma świetne rozeznanie w szkolnych lekturach i przekonywał słuchaczy Czwórki, że warto czytać książki
Janek Dąbrowski udowodnił na antenie, że ma świetne rozeznanie w szkolnych lekturach i przekonywał słuchaczy Czwórki, że warto czytać książkiFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł JDabrowsky. Jego ulubione książki
Opis

Które książki należą do najlepszych? To pytanie JDabrowsky zadał słuchaczom Czwórki. Odpowiedzi zaskoczyły nawet samego youtubera.

Jedna z słuchaczek podzieliła się z Jankiem Dąbrowskim swoim zachwytem nad "Małym Księciem" Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Inna, Julia z Gdyni, polecała "Anię z Zielonego Wzgórza". Janek Dąbrowski w swojej audycji "Terefere Radio" tłumaczył, dlaczego przed snem lepiej czytać książki niż "siedzieć na telefonie" i do snu - ale nie tylko - polecał m.in. lekturę "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza.

Jak zwykle zaserwował także słuchaczom Czwórki solidną dawkę dobrej muzyki. Na antenie usłyszeć mogliście m.in. Jasmine Thompson, Chairlift czy 20-letnią, debiutującą Brytyjkę Duę Lipę.

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzący: Jan Dąbrowski

Data emisji: 1.02.2015

Godzina emisji: 21.00

kd/mg

Playlista
Tagi
Playlista
  • Jasmine Thompson, - Adore
  • Aurora - Conqueror
  • Chairlift - Romeo
  • Dua Lipa, - Be The One
  • Snow - Informer