X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gorillaz, Faithless - muzyczna podróż do Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to nie tylko The Beatles czy The Rolling Stones. Kolejni artyści wyrastają tam jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że podbijają nie tylko brytyjskie serca, a cały świat.
Damon Albarn, frontman grupy Gorillaz podczas koncertu w Berlinie
Damon Albarn, frontman grupy Gorillaz podczas koncertu w BerlinieFoto: PAP/Florian Schuh
O Audycji
Tytuł Gorillaz, Faithless - muzyczna podróż do Wielkiej Brytanii
Opis

Wielka Brytania to nie tylko The Beatles czy The Rolling Stones. Kolejni artyści wyrastają tam jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że podbijają nie tylko brytyjskie serca, a cały świat. Dlatego w Czwórce wysłuchaliśmy aż dwóch nagrań grupy Gorillaz, jednego z ulubionych zespołów Patryka Grabowskiego. A jak przekonywał Mateusz Tomaszuk po wysłuchaniu "English Summer Rain" grupy Placebo - to piosenka o prawdziwej brytyjskiej pogodzie.

W programie zaprezentowaliśmy także m.in. utwory w wykonaniu takich artystów, jak Benjamin Clementine czy zespoły Faithless, Sneaker Pimps i Slowdive. Co jeszcze w ramach muzycznej wyprawy po Wielkiej Brytanii zaserwowali słuchaczom Mateusz Tomaszuk i Patryk Grabowski? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Data emisji: 12.06.2016

Godzina emisji: 13.00

kd/mg

Playlista
Tagi

Playlista