X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grecja. Muzyka znad błękitnych wód

Dźwięki z filmów, heavy rock, muzyka brzmiąca jak w latach 90. czy dream pop - to wszystko odnajdziemy w dźwiękowym klimacie Grecji.
Grecja to inspirujące krajobrazy
Grecja to inspirujące krajobrazyFoto: Pixabay.com/Public domain
O Audycji
Tytuł Grecja. Muzyka znad błękitnych wód
Opis

Internetowe poszukiwania Patryka Grabowskiego i Mateusza Tomaszuka zawiodły ich do Grecji. Na liście proponowanych przez Czwórkowych prowadzących wykonawców znaleźli się m.in. Vinyl Suicide, Holy Limbo czy Tendts - wyjątkowy braterski duet.

- Bracia twierdzą, że ich utwory powstają w pokoju, w którym jedyne okno zasłonięte jest starym namiotem - mówi dziennikarz Czwórki. - Podobno od niego właśnie pochodzi nazwa grupy i wszelkie twórcze inspiracje.

Na greckiej scenie muzycznej dzieje się wiele. Słuchając audycji można przenieść się do filmu i programów telewizyjnych, ale też odpłynąć z Lower Cut do lat 90.


***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Prowadzący: Mateusz Tomaszuk, Patryk Grabowski

Data emisji: 5.06.2016

Godzina emisji: 13.00

 pj/gd

Playlista
Tagi
Playlista