X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bliski Wschód w muzyce i w kinie. Jak wygląda?

- Kultura arabska to nie tylko terroryzm, ale przede wszystkim muzyka, literatura sztuka i dialog międzykulturowy - przekonują Zofia Jeziorna i Daniel Gołębiowski z fundacji NAHDA.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shuttersock.com/dom. publiczna/Katiekk
O Audycji
Tytuł Bliski Wschód w muzyce i w kinie. Jak wygląda?
Prowadzący Mateusz Tomaszuk, Patryk Grabowski
Opis

Goście audycji opowiadają m.in. o tym, jak promować kulturę Bliskiego Wschodu w Polsce. - Robimy to na przykład w ramach Przeglądu Kina Emirackiego. Imprezę już po raz trzeci zorganizujemy w Krakowie i mamy nadzieję, że jej program usatysfakcjonuje nie tylko wielbicieli kinematografii tamtej części świata, ale także tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z Bliskim Wschodem - mówią organizatorzy przeglądu i zdradzają szczegóły tegorocznej edycji.    

Goście Daniel Gołębiowski, Zofia Jeziorna (założyciele fundacji NAHDA i organizatorzy Przeglądu Kina Emirackiego w Krakowie)
Playlista
Tagi

Playlista
  • Rashed Al Majed, - Aashiri
  • AARIF JAMAN - Houzam
  • Yasmine Hamdan - Hal
  • MASHROU' LEILA - Latlit