X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reportaż - "Modowy detoks"

14.01.2020
Reportaż 14.01.2020
O Audycji

Reportaż - "Modowy detoks"

Prawie wszyscy kupujemy dużo ubrań. Firmy wprowadziły sześć sezonów, a nie jak kiedyś dwa wiosenno-letni i jesienno-zimowy. Tańsze ubrania są gorszej jakości i po kilku praniach nadają się raczej do wyrzucenia, niż do noszenia. Ekolodzy apelują o rozsądek i nie uleganiu zakupowej manii, przypominając o stertach ubrań, które trafiają do Afryki i Ameryki Południowej, a których nikt nie jest w stanie wykorzystać i tworzą one góry śmieci. Dla Kasi moda jest ważna, ale nie za wszelką cenę. Kupuje uważnie dobierając do tego co ma w szafie. Patrzy na skład na metkach. Często robi zakupy w second handach. Na początku 2019 roku podjęła jednak wyzwanie dla siebie - postanowiła przez cały rok zrobić sobie modowy detoks i nie kupować dla siebie nic oprócz bielizny i w sytuacjach nagłych - np. uszkodzona kurta podczas wyjazdu. Czy udało się Kasi zrealizować zamiar? Czego ją nauczył ten czas?

Prowadzący: Skawińska Magdalena

Goście:

Data emisji: 14.01.2020

Playlista