Wieczór Rezydentów. Kacper Ponichtera zaprasza na Defected Croatia

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2022 21:40
”House music will never die”. - Zapraszam na relację  prosto z festiwalu Defected Croatia, będącego dowodem na to, że muzyka house ma się świetnie - zapowiada Kacper Ponichtera. 
Zdj. ilustracyjneShutterstock.comHalfpoint
Zdj. ilustracyjne/Shutterstock.com/HalfpointFoto: .Shutterstock.com/Halfpoint

Od 4 do 9 sierpnia w The Garden, w Tisno na wybrzeżu Adriatyku, powiększająca się rodzina fanów Defected Records i światowej klasy didżeje oraz muzycy celebrowali wartości muzyki house - inkluzywność i wspólnotę oraz eskapizm w pełnym słońcu i pod gwiazdami. Defected Croatia to festiwal, na którym nie ma stref VIP, jest za to - jak podkreślają organizatorzy festiwalu - dużo jedności i miłości do muzyki house.

Defected Records to historia wielkiego sukcesu brytyjskiej muzyki tanecznej. Po dziesięciu latach pracy w promocji klubowej dla wielkich firm, 1 stycznia 1999 roku Simon Dunmore założył Defected Records - najbardziej wpływową wytwórnię house w Wielkiej Brytanii wszech czasów. Dla wytwórni Dla wydają min: Ministers De-La Funk, Hatiras czy Bob Sinclar. Największe gwiazdy tego labelu przyjeżdżają też na chorwacki festiwal. Autor audycji zaprezentuje przegląd najlepszych festiwalowych wydarzeń i przedstawi twórczość artystów takich jak: Natasha Diggs, Bob Sinclar, DJ Spen, Dimitri From Paris, czy Mike Dunn.

Defected Croatia 2021 | Aftermovie | Defected Records

***

Na "Wieczór Rezydentów" - w poniedziałek (15.00), po godz. 19.05 - zaprasza Kacper Ponichtera.

kulZobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna