Penelov - Paulina Łabuda w Czwórce. Czy będzie o niej głośno?

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2023 09:15
Zaprosimy na spotkanie z Pauliną Łabudą, czyli Penelov, która opowie o swoim muzycznym projekcie, a także inspiracjach i artystycznych planach. W audycji także styczniowe podsumowanie listy przebojów "Będzie głośno!".
Wokaliści podczas występuZdj. ilustracyjne
Wokaliści podczas występu/Zdj. ilustracyjneFoto: Vershinin89/Shutterstock.com

W najbliższym wydaniu audycji "Będzie głośno!", po godzinie 19.00 gościem będzie młoda aktorka Paulina Łabuda, czyli Penelov. Paulina jest ambitną artystką, dlatego aktorstwo jej nie wystarcza, a swoje zainteresowania i twórczość kieruje także w stronę muzyki. Na swoim koncie ma współpracę z producentem Martem Formsem, z którym stworzyła EP-kę "Tortem". Znalazło się na niej pięć utworów, opowiadających o miłości, straconych szansach i przekraczaniu własnych granic. To przeżycia Penelov zamknięte w jej tekstach, otulonych dźwiękami Martego Formsa. Penelov czerpie inspiracje od takich artystów jak Aurora, Portishead i Billie Eilish. W piątkowy wieczór w Czwórce usłyszymy premierowe single artystki.  

Wcześniej jednak zestawienie listy przebojów audycji "Będzie głośno!" Dowiemy się, na jakie zespoły oddano najwięcej głosów w styczniu 2023 roku.

Lista przebojów "Będzie głośno!" zamieszczona jest na stronie internetowej Czwórki. Słuchacze mogą oddawać głosy na zespół, który przypadnie im do gustu, a przede wszystkim codziennie mają dostęp do playlisty z młodymi artystami. Utwory te są emitowane podczas audycji, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę fakt, jak trudno jest młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością.

Na listę przebojów "Będzie głośno!" Zapraszamy o godzinie 18.00.

Źr. Youtube/Penelov - Obecność

​___

Będzie głośno! – pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. 

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (03.02) o godz. 18.00. Program poprowadzi Damian Sikorski.

aw/mat.pras

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka rozrywkowa
Czytaj także

Klangor z płytą "Arytmia". "Rock na wesoło, ale i bardzo poważnie"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 12:42
 - Wybraliśmy tytuł "Arytmia", bo staraliśmy się, by ta muzyka nie była prosta, zwłaszcza w warstwie rytmicznej. Słowo to ma jednak jeszcze kilka innych znaczeń - mówił w Czwórce Rafał Nowakowski, gitarzysta grupy Klangor. 
rozwiń zwiń