Test gry: "Aromored Core 5" - zbuduj swojego "mecha"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 16:54
- "Armored Core 5" to gra prosta w założeniach, bo jest to strzelanina z wielkimi robotami w roli głównej - mówi Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
Audio

- Bajer tej gry polega na tworzeniu własnego "mecha". Gracz ma do dyspozycji tysiąc części i wszystko można zrobić. Można go malować na dowolny kolor, ale robot nie może być zbyt ciężki i musi mieć odpowiedni generator - wyjaśnia Leszek Smosarski. 
Kolejny element oceniony przez panów w studiu to - grafika. Niestety pod tym względem gra w ogóle się nie broni. Otoczenie wygląda słabo, może tryb nocny jest trochę lepszy.
Dźwięk charakteryzuje ogólna drętwota. - Muzyka jest męcząca i nie do zaakceptowania - mówi Smosarski.
Na plus nalezy zaliczyć czas zabawy z grą. Jeśli ktoś lubi bajery typu budowa "mecha" to będzie siedział przy tej grze godzinami.
Leszek Smosarski na plus ocenia również tryb multiplayer i conquest. Ogólnie ocenia grę na 3 punkty na 5 możliwych. Kuba Marcinowicz dałby 1 punkt, na 5.

Jakie fajne dodatki odnajdziesz w "Armored Core 5" dowiesz się słuchając "Czwartego wymiaru" lub oglądając "Zagrywkę" na wideo.

(pj)

Kuba
Kuba Marcinowicz i Leszek Smosarski /Fot. Aurelia Chmiel
Czytaj także

Test gry: "Fuel" - wyścigi dla relaksu

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 19:09
Terenowe samochody, motocykle, nieograniczone możliwości, wcale nie trzeba trzymać się toru - to atutu gry "Fuel".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Max Payne 3" - najlepszy bullet-time

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 19:26
- To najładniejsza gra na konsolę obecnej generacji - zachęca do gry Leszek Smosarski. Ale uwaga, tylko dla dorosłych graczy!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Blur" - wyścig z power-up'ami

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 17:09
Gra "Blur" to wyścigi, a jej największą atrakcją jest to, że 4 graczy może grać na jednym telewizorze, a po sieci nawet 20 osób.
rozwiń zwiń