Filmikiem w sieci #podziekujnauczycielowi

Nie zawsze jest łatwo powiedzieć "Dziękuję". Kampania Podziękuj Nauczycielowi pomaga to zrobić: wyrazić wdzięczność naszym mistrzom.
Nauczyciele - warto im dziękować
Nauczyciele - warto im dziękować Foto: Glow Images/East News
O Audycji
Tytuł Filmikiem w sieci #podziekujnauczycielowi
Opis

Nie zawsze jest łatwo powiedzieć "Dziękuję". Kampania Podziękuj Nauczycielowi pomaga to zrobić:  wyrazić wdzięczność naszym mistrzom.

Kampania #podziekujnauczycielowi powstała kilka miesięcy temu w głowie Magdy Piotrowskiej.  Oficjalnie zainaugurowano ją na Facebooku 16 listopada.

- Ten pomysł wynikał z mojej wewnętrznej potrzeby powiedzenia "dziękuję" ludziom, którzy byli dla mnie ważni, na których trafiłam w życiu, a z którymi kontakt mi się urwał - mówi Magda Piotrowska. - Rzadko mamy okazję spotkać się z tymi nauczycielami.

Okazuje się, że taka potrzeba leżała nie tylko w sercu organizatorki akcji. Codziennie do kampanii dołączają nowe osoby, a w jej promocję zaangażowało się wiele znanych i lubianych osób, aktorzy i artyści. Kampania jest zaproszeniem do podziękowania, tym samym wpuszcza trochę dobrych, ciepłych emocji do internetu, który przez wielu bywa postrzegany jako miejsce hejtu.

Magda Piotrowska zachęca do umieszczania na facebookowym profilu kampanii krótkich filmików z podziękowaniami. W Czwórce obiecuje, że na dziękujących i ich nauczycieli czekają nagrody. W "Pasjonatach" aktorki Ania Cieślak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kasia Warnke zdradzają, komu dziękują za pośrednictwem #podziekujnauczycielowi.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Magda Piotrowska (organizatorka kampanii #podziękujnauczycielowi)

Data emisji: 21.11.2015

Godzina emisji: 17.00

pj/ag

Playlista
Tagi

Playlista