X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filmikiem w sieci #podziekujnauczycielowi

Nie zawsze jest łatwo powiedzieć "Dziękuję". Kampania Podziękuj Nauczycielowi pomaga to zrobić: wyrazić wdzięczność naszym mistrzom.
Nauczyciele - warto im dziękować
Nauczyciele - warto im dziękować Foto: Glow Images/East News
O Audycji
Tytuł Filmikiem w sieci #podziekujnauczycielowi
Opis

Nie zawsze jest łatwo powiedzieć "Dziękuję". Kampania Podziękuj Nauczycielowi pomaga to zrobić:  wyrazić wdzięczność naszym mistrzom.

Kampania #podziekujnauczycielowi powstała kilka miesięcy temu w głowie Magdy Piotrowskiej.  Oficjalnie zainaugurowano ją na Facebooku 16 listopada.

- Ten pomysł wynikał z mojej wewnętrznej potrzeby powiedzenia "dziękuję" ludziom, którzy byli dla mnie ważni, na których trafiłam w życiu, a z którymi kontakt mi się urwał - mówi Magda Piotrowska. - Rzadko mamy okazję spotkać się z tymi nauczycielami.

Okazuje się, że taka potrzeba leżała nie tylko w sercu organizatorki akcji. Codziennie do kampanii dołączają nowe osoby, a w jej promocję zaangażowało się wiele znanych i lubianych osób, aktorzy i artyści. Kampania jest zaproszeniem do podziękowania, tym samym wpuszcza trochę dobrych, ciepłych emocji do internetu, który przez wielu bywa postrzegany jako miejsce hejtu.

Magda Piotrowska zachęca do umieszczania na facebookowym profilu kampanii krótkich filmików z podziękowaniami. W Czwórce obiecuje, że na dziękujących i ich nauczycieli czekają nagrody. W "Pasjonatach" aktorki Ania Cieślak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kasia Warnke zdradzają, komu dziękują za pośrednictwem #podziekujnauczycielowi.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Magda Piotrowska (organizatorka kampanii #podziękujnauczycielowi)

Data emisji: 21.11.2015

Godzina emisji: 17.00

pj/ag

Playlista
Tagi

Playlista