X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dawid Podsiadło o "Annoyance and Disappointment": w tej płycie jest dużo mnie

Na rynku pojawiła się druga, po "Comfort and Happiness", solowa płyta Dawida Podsiadło pt. "Annoyance and Disappointment". - Jest bardziej osobista od pierwszej - mówił wokalista.
Czy nowa płyta Dawida Podsiadło Annoyance and Disappointment podbije polski rynek muzyczny?
Czy nowa płyta Dawida Podsiadło "Annoyance and Disappointment" podbije polski rynek muzyczny?Foto: Sony Music/Łukasz Ziętek
O Audycji
Tytuł Bitwa Hitów 6 listopada godz. 18:00 06.11.2015 18:00
Opis

Słuchaj także
podsiadło diagram 1200.jpg
"Diagram" - utwór Flirtini i Dawida Podsiadło

Na rynku pojawił a się druga, po "Comfort and Happiness", solowa płyta Dawida Podsiadło pt. "Annoyance and Disappointment". - Jest bardziej osobista od pierwszej - tłumaczył wokalista. - Mówię tam o rzeczach, które mnie irytują, wzruszają, albo które po prostu miały miejsce. Odważyłem się opowiedzieć o tym, co miało na mnie wpływ w ciągu całego mojego życia. Jest mniej tematów uniwersalnych i wymyślonych historii, a więcej mnie.

Niemal wszystkie teksty pisane są przez Dawida Podsiadło, ale artysta przyznaje, że ciężko jest określić, ile ten krążek powstawał. - Te piosenki powstawały w różnych konfiguracjach, nawet podczas zwykłego improwizowania na próbach, przez długi czas – mówił artysta. Zdradził w Czwórce, skąd wziął się pomysł na okładkę płytę

Jak co tydzień także, w zabawie pod hasłem "Bitwa Hitów" zmierzyli się wyjątkowi artyści. Tym razem w "szranki" stanęli Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, a także skład Molesta.

***

Tytuł audycji: Bitwa Hitów

Prowadzi: Mateusz Żydek

Mat. przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 6.11.2015

Godzina emisji: 18.00

kd

Playlista
Tagi
Playlista