Dawid Podsiadło o "Annoyance and Disappointment": w tej płycie jest dużo mnie

Na rynku pojawiła się druga, po "Comfort and Happiness", solowa płyta Dawida Podsiadło pt. "Annoyance and Disappointment". - Jest bardziej osobista od pierwszej - mówił wokalista.
Czy nowa płyta Dawida Podsiadło Annoyance and Disappointment podbije polski rynek muzyczny?
Czy nowa płyta Dawida Podsiadło "Annoyance and Disappointment" podbije polski rynek muzyczny?Foto: Sony Music/Łukasz Ziętek
O Audycji
Tytuł Bitwa Hitów 6 listopada godz. 18:00 06.11.2015 18:00
Opis

Słuchaj także
podsiadło diagram 1200.jpg
"Diagram" - utwór Flirtini i Dawida Podsiadło

Na rynku pojawił a się druga, po "Comfort and Happiness", solowa płyta Dawida Podsiadło pt. "Annoyance and Disappointment". - Jest bardziej osobista od pierwszej - tłumaczył wokalista. - Mówię tam o rzeczach, które mnie irytują, wzruszają, albo które po prostu miały miejsce. Odważyłem się opowiedzieć o tym, co miało na mnie wpływ w ciągu całego mojego życia. Jest mniej tematów uniwersalnych i wymyślonych historii, a więcej mnie.

Niemal wszystkie teksty pisane są przez Dawida Podsiadło, ale artysta przyznaje, że ciężko jest określić, ile ten krążek powstawał. - Te piosenki powstawały w różnych konfiguracjach, nawet podczas zwykłego improwizowania na próbach, przez długi czas – mówił artysta. Zdradził w Czwórce, skąd wziął się pomysł na okładkę płytę

Jak co tydzień także, w zabawie pod hasłem "Bitwa Hitów" zmierzyli się wyjątkowi artyści. Tym razem w "szranki" stanęli Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, a także skład Molesta.

***

Tytuł audycji: Bitwa Hitów

Prowadzi: Mateusz Żydek

Mat. przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 6.11.2015

Godzina emisji: 18.00

kd

Playlista
Tagi
Playlista