X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

GOT7 i inne gwiazdy koreańskiego popu

W audycji Kpop odsłaniamy kulisy koreańskiego show biznesu i zabieramy słuchaczy w muzyczną podróż do tego kraju. Tym razem Klaudia Tyszkiewicz zaprezentowała m.in. hity zespołu GOT7.
Grupa GOT7 była jedną z gwiazd 24 ceremonii Higi1 Seoul Music Awards, która odbyła się w Olympic Park Gymnastics Stadium w Seulu na początku tego roku
Grupa GOT7 była jedną z gwiazd 24 ceremonii Higi1 Seoul Music Awards, która odbyła się w Olympic Park Gymnastics Stadium w Seulu na początku tego rokuFoto: PAP/EPA/KIM HEE-CHUL
O Audycji
Tytuł GOT7 i inne gwiazdy koreańskiego popu
Opis

W audycji Kpop odsłaniamy kulisy koreańskiego show biznesu i zabieramy słuchaczy w muzyczną podróż do tego kraju. Tym razem Klaudia Tyszkiewicz zaprezentowała m.in. hity zespołu GOT7.

To siedmiu utalentowanych, młodych chłopaków, którzy podbili serca wszystkich fanów, a szczególnie fanek, kpopu i od kilku tygodni okupują pierwsze miejsce Kpop Music Chart.

Gościem audycji był Damian Nowak, organizator imprez dla fanów azjatyckiego popu, który wyjaśniał, czym różni się współczesna muzyka z Korei Południowej i Japonii.

Tradycyjnie przygotowaliśmy też krótki kurs języka koreańskiego. Tym razem dowiecie się, jak zapytać rozmówcę, czy jest fanem kpopu!

***

Tytuł audycji: Teraz Kpop!

Prowadzi: Klaudia Tyszkiewicz

Data emisji: 5.11.2015

Godzina emisji: 20.00

mg/kd

Playlista
Tagi
Playlista