X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Eltron John: house i techno są jak jazz i rock

- To gatunki stare, które co jakiś czas przeżywają swoją młodość. Staram się nie powodować skojarzeń z jednym brzmieniem. Jest sporo barw i tematów, które lubię, dlatego szukam ścieżek pomiędzy bardzo różnymi rzeczami - mówił w "Klubotece" Eltron John, jedna z bardziej oryginalnych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej.   
Eltron John
Eltron JohnFoto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Eltron John: house i techno są jak jazz i rock
Opis

Miłośnik i kolekcjoner winylu, gra głęboką, czasem surową, ale zawsze przepojoną uczuciem muzykę, której korzenie leżą w soulu, disco, psychodelii oraz dubie, a której owoce można znaleźć pośród tego, co zwyczajowo nazywa się house i techno. - Być może techno w tym nie ma aż tak bardzo dużo, jednak gdybym miał powiedzieć, że gram house czy disco, ktoś mógłby mieć niewłaściwe skojarzenie - przekonywał Eltron John.

Artysta zawodowo gra już kilkanaście i ma za sobą wiele lat występów w klubach w całej Polsce i Europie. - Od 10 lat gram około 90 gigów rocznie - chwalił się Eltron John w rozmowie z Norbertem Borzymem. A czy są jakieś aspekty jego pracy, które czasem go meczą? - Zdarzają się chwile zwątpienia, kiedy muszę się przemieszczać lub dzwonią do mnie różni ludzie, ale tak naprawdę kocham to, co robię - tłumaczył.

W "Klubotece" Eltron John zdradzał także szczegóły projektu "Seltron" tworzonego z Łukaszem Szeligą czyli SLG, a także stanął za gramofonami w Czwórkowym studiu, aby zagrać słuchaczom oryginalny didżejski set.

***

Tytuł audycji: Kluboteka

Prowadzi: Norbert "Bert" Borzym

Gość: Eltron John (Dj)

Data emisji: 1.04.2017

Godzina emisji: 22.00

jsz/kd

Playlista
Tagi

Playlista
 • Olsson, - One Man In Million (Playgroup Loaded dub)
 • Confidence Man, - Bubblegum (Andrew Weatherall remix)
 • Eltron John, - And Then We Realize
 • Eltron John, - Bomby
 • Eltron John, - I Knew
 • ELTRON JOHN - L'Homme a la Camera Eltron John Version
 • ELTRON JOHN - Since
 • Eltron John, - The Light (Rejoice)
 • ELTRON JOHN - The Sleeper (Sleepless Mix)
 • Moullinex, - Love Love Love
 • GotSome, - I Don't Know
 • Marci Zdyb, - Marci Zdyb DJ set @ Kluboteka