X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ralph Kaminski u Kuby Karasia: najbardziej stresują mnie występy przed mamą

Po raz pierwszy odwiedził "Oceanarium" dwa lata temu, tuż przed premierą debiutanckiej płyty "Morze". - Zagrałem cztery trasy koncertowe, śpiewałem swoje piosenki z tłumem fanów, skompletowałam mnówstwo wspomnień, dostałem energie, by iść dalej - mówi Ralph Kaminski.
Ralph Kaminski i Kuba Karaś
Ralph Kaminski i Kuba KaraśFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Ralph Kaminski: najbardziej stresują mnie występy przed mamą
Opis

Kolejne spotkanie młodych muzyków odbyło się w dniu 28. urodzin Ralpha Kaminskiego. - To jest ten moment, kiedy chciałbym się odmłodzić. Ale nie fizycznie, tylko metrykalnie. Chciałby z całym moim zdobytym już doświadczeniem znów mieć 18 lat - śmieje się gość Czwórki.

Ralph Kaminski zdradza także na jakim etapie są przygotowania do drugiej płyty. - Szkice są gotowe, ale przede mną jeszcze dużo pracy, żeby zrobić ten materiał tak, jak sobie wymarzyłem - mówi.

Dlaczego nie potrafi tworzyć muzyki w domu? Czy nadal jest fanem Adele? Jak będzie wyglądać finał trasy koncertowej "Morze"?

Posłuchaj także drugiej godziniy "Oceanarium" >>>

***

Tytuł audycji: Oceanarium

Prowadzi: Kuba Karaś

Gość: Ralph Kaminski

Data emisji: 9.11.2018

Godzina emisji: 22.00

kul/pj

Playlista
Tagi

Playlista