X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Nauka 29 stycznia godz. 12:04

Stacja Nauka 29 stycznia godz. 12:04
O Audycji
Tytuł Stacja Nauka 2019/01/29 12:00
Prowadzący Kuniszewicz Patryk
Opis

Jak to działa? -rękawiczki na baterie z możliwością ogrzewania rąk. Żyrafy na liście krytycznie zagrożonych gatunków.Aktualizacja listy z 2018 roku zawiera dokładną ocenę liczebności siedmiu z dziewięciu uznawanych przez IUCN gatunków żyraf. Rzecznicy Nauki - Dariusz Aksamit-Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej-Czy laicy mogą tworzyć naukę? Nauka Obywatelska to termin którym opisuje się prowadzenie badań naukowych przez osoby spoza środowiska akademickiego, przez obywateli. Takie podejście, gdzie angażujemy laików, a nie wyłącznie profesjonalistów, do wykonywania prac badawczych ma na swoim koncie swoje sukcesy.

Playlista
Tagi
Playlista