X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 19 lutego, godz. 16:05

Czat Czwórki 19 lutego, godz. 16:05
O Audycji

p>

Tytuł Czat Czwórki 2018/02/19 16:05
Prowadzący Piotr Firan
Opis

OBIEKTYWnaWOLNOŚĆ – to grupa studentek, które łączy pasja - resocjalizacja. Są wolontariuszkami w fundacji Sławek i pomagają powrócić do życia i społeczeństwa po wyroku. Zorganizowały warsztaty fotograficzne, teatr Forum PoDRAMATyzujmy, działa też u nich tzw. "żywa biblioteka", czyli możliwość rozmowy z byłym osadzonym.

W audycji także materiał reporterski Dominiki Klimek o warsztatach z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. To szkolenie dla tych, którzy byli kiedyś świadkami wypadku z udziałem zwierzęcia, albo obawiają się nagłej choroby swojego psa lub kota. 

W "Czacie Czwórki" zapraszamy także na Czwórkowy Przegląd Olimpijski, tym razem o zmaganiach polskich sportowców w Pjongczang opowie Dariusz Matyja.

Playlista
Tagi

Playlista