Älskar. Z inspiracji śniegiem i melancholią

Utwory Älskar nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji melancholijnymi opowieściami.
lskar wraz z Damianem Sikorskim
Älskar wraz z Damianem SikorskimFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Älskar. Z inspiracji śniegiem i melancholią
Opis

Älskar to projekt młodej wokalistki Aleksandry Gierok. Jej twórczość plasuje się na pograniczu alternatywy, indie folku i poezji śpiewanej. Przełomowym momentem na ścieżce muzycznej artystki było nagranie pierwszego, autorskiego utworu "Snow White" wraz z Fismollem. W tej chwili zespół ma już zaaranżowanych 12 autorskich utworów, które czekają na szansę nagrania ich w profesjonalnym studio. - Mieliśmy duże problemy kadrowe, ale od dziewięciu miesięcy gramy w tym składzie - mówił Maciej Knop, gitarzysta.

Skąd wzięło się zainteresowanie grupy Älskar Skandynawią i co wspólnego ma ich muzyczna pasja z małyszomanią? Jak muzycy planują rozwijać swoją karierę? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji, w której także muzyka grupy Älskar.

W drugiej godzinie programu pojawiła się Justyna Jary z zespołem PompaDur, która debiutując w audycji "Będzie Głośno" w grudniu 2016 roku, zmieniła swoje życie. O tym, że marzenia się spełniają, jak ważna jest pierwsza płyta dla artysty i jak podpisać kontrakt z wytwórnią - posłuchaj w nagraniu Druga godzina audycji "Będzie głośno" 4.08.2017 <<<


Justyna jary i Damian Sikorski/Czwórka Justyna jary i Damian Sikorski/fot. Czwórka

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Aleksandra Gierok (wokalistka), Maciej Knop (gitarzysta), Mikołaj Lisowski (perkusista) - grupa Älskar

Data emisji: 4.08.2017

Godzina emisji: 18.10

kd/jp

Playlista
Tagi

Playlista