Natalia Kukulska: "Halo, tu Ziemia" to taka "shumanizowana elektronika"

By napisać muzykę do albumu "Halo, tu Ziemia" Natalia Kukulska, niemal dwa lata temu, wraz ze swoją ekipą wyruszyła w góry. - Pomyślałam, że to najlepszy sposób, by odciąć się od otaczającej nas rzeczywistości, wielu spraw i problemów, które każdy z nas ma na głowie. W ciągu dwóch tygodni powstało tam sześć kompozycji - opowiadała artystka.
Natalia Kukulska i Damian Sikorski
Natalia Kukulska i Damian SikorskiFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Natalia Kukulska: "Halo, tu Ziemia" to taka "shumanizowana elektronika"
Opis

"Halo, tu Ziemia", dziewiąta płyta w solowej twórczości Natalii Kukulskiej, przesycona jest elektroniką, ale także pełna emocji, bardzo osobista. - Zaczynając pracę nad nią nie miałam założenia, o czym będzie ten krążek. Ale tamten czas był dla mnie wyjątkowy, metafizyczny. Były doświadczenia trudne, ale i piękne chwile. I ten "duch" jest na tej płycie odczuwalny - tłumaczyła w Czwórce.

W audycji rozmawialiśmy także o planach zawodowych Natalii Kukulskiej, m.in. zbliżającej się trasie koncertowej. W programie wokalistka radziła także młodym artystom, jak skutecznie zadebiutować na polskiej scenie muzycznej. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

W pierwszej godzinie audycji w studiu zagościł zaś zespół Confetti, znany słuchaczom Czwórki m.in. z konkursu Wydaj płytę z "Będzie głośno!". Muzycy opowiadali m.in. o tym, jak powstają ich numery, ale zaprezentowali także akustycznie, premierowo jeden ze swoich najnowszych utworów. Posłuchaj pierwszej godziny "Będzie głośno!", 6.10.2017 <<<


Zespół Confetti wraz z Damianem Sikorskim w Czwórce Zespół Confetti wraz z Damianem Sikorskim w Czwórce

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Natalia Kukulska, zespół Confetti

Data emisji: 29.09.2017

Godzina emisji: 18.09

kd/mc

Playlista
Tagi

Playlista