X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomek Lipiński: polska muzyka niezależna ma szansę podbić świat

- Myślę, że w tej chwili polscy muzycy nie mają szans, żeby powalczyć w światowym mainstreamie. Każda próba będzie wtóra. Za to o reprezentantach polskiej sceny niezależnej jest coraz głośniej - i w Europie, i za oceanem - mówi Tomek Lipiński lider i współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness.  
Tomek Lipiński i Damian Sikorski
Tomek Lipiński i Damian SikorskiFoto: Czwórka/Mateusz Tomaszuk
O Audycji
Tytuł Tomek Lipiński: polska muzyka niezależna ma szansę podbić świat
Opis

Artysta apeluje także do młodych muzyków, żeby pamiętali, że duże pieniądze na muzyce zarabiają tylko nieliczni. - Oczywiście to nie znaczy, że nie należy próbować, ale im bardziej nasze serce jest przy treści, przy sensie tego, co robimy, a nie przy tym, ile chcielibyśmy na tym zarobić i jak to szalenie chcielibyśmy być sławni, tym lepiej dla muzyki - przekonuje Tomek Lipiński.     

Gość Czwórki - jako zastępca sekretarza zarządu Stowarzyszenia Autorów ZAiKS - opowiadał także o obchodach stulecia tej instytucji. Do czego jest potrzebna artystom organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi twórców. Jak zarejestrować w ZAiKS-ie piosenkę? I co wspólnego mają popowe przeboje z batonikami?

Zapraszamy także do wysłuchania pierwszej godziny audycji 'Będzie głośno!" >>>

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Tomek Lipiński (muzyk, wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta i zastępca sekretarza zarządu Stowarzyszenia Autorów ZAiKS)

 
Data emisji: 6.04.2018

Godzina emisji: 19.05

kul

Playlista
Tagi

Playlista