X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mery Spolsky: musiałam oswoić się z tym, że ludzie chcą mnie słuchać

- Kiedy udzielałam wywiadów po premierze debiutanckiej płyty, nie przypuszczałam, że sytuacja aż tak się rozwinie. Gram coraz więcej koncertów, na które przychodzi coraz więcej ludzi i byłam nominowana do Fryderyka, od razu w dwóch kategoriach - opowiada Mery Spolsky.
Mery Spolsky i Damian Sikorski
Mery Spolsky i Damian SikorskiFoto: Czwórka/Karina Terzoni
O Audycji
Tytuł Mery Spolsky: musiałam oswoić się z tym, że ludzie chcą mnie słuchać
Opis

Pierwsza płyta artystki - "Miło było pana poznać" - ukazała się w 2017 roku. Dziś Mery Spolsky ma wierne grono fanów, które nie tylko śpiewa jej piosenki, ale też naśladuje jej charakterystyczny styl. - Czarno-białe paski są stale obecne na moich koncertach mimo, że zawsze powtarzam, że to mój hołd dla Grzegorza Ciechowskiego. Do tego część publiczności ma wymalowane krzyże na twarzy, a część nosi je wyhaftowane na ubraniach. To jest naprawdę rozczulające - opowiada gość Czwórki.

Mery Spolsky zdradza też swoje koncertowe plany i radzi młodym zespołom, jak przygotować się do wydania debiutanckiej płyty w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!" - SZCZEGÓŁY >>>    

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Mery Spolsky

Data emisji: 3.08.2018

Godzina emisji: 19.05

kul

Playlista
Tagi

Playlista