X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Roki spełnia marzenia. Jak pomagać innym poprzez muzykę?

Zespół Roki rozpoczął działalność 5 lat temu i do dziś na koncie ma ponad 80 koncertów. - Chcemy poprzez naszą muzykę, na tyle, na ile nam się to uda, choćby w niewielkim stopniu zmieniać świat na lepsze - mówią muzycy grupy Roki w Czwórce.
Roki i Damian Sikorski
Roki i Damian SikorskiFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Roki. Jak pomagać poprzez muzykę
Opis

Roki poza tworzeniem i wykonywaniem muzyki, angażuje się w organizację akcji charytatywnych takich jak np. "Białystok dla Syrii". Obecnie grupę tworzy trio instrumentalistów - Piotr Czaban, Paweł Czaban i Paweł Semik - którzy współpracują z zaprzyjaźnionymi wokalistami. W grudniu ubiegłego roku Roki zarejestrował na tzw. "setkę" cztery piosenki. Jedną z nich jest "Miłość". - Szukając możliwości nagrania teledysku do tego utworu trafiliśmy na największy w województwie ośrodek dla bezdomnych - wspominali w Czwórce. 

To zespół, który łączy pokolenia. Perkusista to jeszcze uczeń podstawówki, gitarzysta chodzi do liceum. - Mimo różnicy wieku nadajemy na tych samych falach - mówił Piotr Czaban. - Przez lata zmieniał się skład instrumentalistów, ale dziś współpracujemy też ze wspaniałymi wokalistami. Łączy nas ta sama pasja, te same gusta muzyczne i ta sama radość z grania.

Jak powstaje ich muzyka i jak powstawał teledysk do piosenki "Miłość"? Jak udaje się pomagać poprzez muzykę i organizowanie koncertów charytatywnych? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W audycji także muzyka grupy Roki.

 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: zespół Roki

Data emisji: 8.09.2018

Godzina emisji: 18.05

kd/pg

Playlista
Tagi
Playlista