X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ms. Obsession: żyję na granicy dwóch światów

- Z jednej strony żyję swoim codziennym życiem, z drugiej, wciąż szukam pomysłów na kolejną płytę i mam ich coraz więcej. Te dwa światy, realny i artystyczny, wciąż się u mnie przenikają - tłumaczy Aleksandrą Warchoł, czyli Ms. Obsession.
Aleksandra Warchoł i Damian Sikorski w Czwórce
Aleksandra Warchoł i Damian Sikorski w CzwórceFoto: Karina Terzoni/Czwórka
O Audycji
Tytuł Ms. Obsession: żyję na granicy dwóch światów
Opis

Ms. Obsession to laureatka ubiegłorocznej odsłony Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", po którym wydała debiutancki krążek pt. "Manekin". - Zagrałam trochę koncertów przez ten czas: radiowych, klubowych i plenerowych. Mam szczęście współpracować ze wspaniałymi muzykami - mówi wokalistka i przyznaje, ze już myśli o drugiej płycie. Światło dzienne ujrzał kolejny teledysk z jej udziałem, tym razem do utworu "Nie ma mnie". - To teledysk symboliczny, w którym kryje się dużo ciekawostek - opowiadała w Czwórce.

Co znajdzie się na kolejnym krążku, na jakim etapie są prace nad tą płytą? Kiedy będzie można usłyszeć Aleksandrę Warchoł na żywo? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie także radziliśmy młodym muzykom, o czym powinni pamiętać, rozpoczynając karierę sceniczną, wybrzmiała też muzyka Ms. Obsession.

ZOBACZ WIĘCEJ Koncert Ms. Obsession w Czwórce >>>

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Ms. Obsession (Aleksandra Warchoł)

Data emisji: 8.09.2018

Godzina emisji: 19.05

kd/pg

Playlista
Tagi
Playlista