X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bleeding Moses: rockowe granie lat 70. to nasze korzenie

- Wielu z nas się wychowało na takiej muzyce, to są nasze korzenie - mówią w studiu muzycy Bleeding Moses. - I mimo tego, że nie słuchamy takiej muzyki na co dzień, to jednak to gdzieś drzemie i wybrzmiewa w naszym graniu - dodają
Bleeding Moses i Damian Sikorski w Polskim Radiu
Bleeding Moses i Damian Sikorski w Polskim RadiuFoto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka
O Audycji
Tytuł Bleeding Moses: rockowe granie lat 70. to nasze korzenie
Opis

Znana z "mocnych" klipów grupa w 2016 roku wydała swój pierwszy LP. Płyta została nagrana w Rolling Tapes Studio i wyprodukowana przez Marko Schwartza. W rozmowie z Damianem Sikorskim RKH i Przemek Barski ciepło wspominają tę współpracę. 

W 2018 roku światło dzienne ujrzał drugi album zespołu. Tym razem muzycy zdecydowali się na samodzielne jej wyprodukowanie. - Naszą mocną stroną są brzmienia, które sobie wykręcamy przez bardzo długi czas, dlatego nie nagraliśmy płyty "na setkę" choć był taki pomysł - wyjaśniają goście Czwórki. 

Gdzie powstawał najnowszy album Bleeding Moses? Czy strych może mieć dobrą akustykę? I jak muzyka zespołu brzmi w Czwórkowym studiu? O tym można się przekonać z załączonego nagrania audycji. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: RKH, Przemek Barski (muzycy Bleeding Moses)

Data emisji: 4.01.2018

Godzina emisji: 18.05

pj

Playlista
Tagi
Playlista