Żaneta Łabudzka. O muzyce wpisanej w życie

Żaneta Łabudzka śpiewa od dziecka. Mówi o sobie, że jest wokalistką, ale także "czasami aktorką". W tym roku wydała swój debiutancki album "Sobą z Tobą", na którym pojawiły się autorskie numery, ale także cover "Co mi Panie dasz" grupy Bajm. 
Żaneta Łabudzka i Damian Sikorski w Czwórce - 2019 rok.
Żaneta Łabudzka i Damian Sikorski w Czwórce - 2019 rok.Foto: Karina Terzoni/Czwórka
O Audycji
Tytuł Będzie głośno! 3 maja godz. 18:04 03.05.2019 18:04
Opis

Współpracowała z Teatrem im W. Siemaszkowej w Rzeszowie, a dziś można ją zobaczyć na deskach teatru "Cracovia" w Krakowie. Jako wokalistka brała udział w telewizyjnych talentshow, wystąpiła także podczas "Debiutów" na 52. KFPP w Opolu. - - Zawsze byłam troszkę rozdarta, rodzice pewnie chcieliby, żebym miała bardziej stabilny zawód. Ale ja sama nie jestem stabilna, więc po prostu poszłam swoją drogą - żartowała w Czwórce. - Ale wszystko, co pojawia się na mojej drodze w jakiś sposób mnie kształtuje i z każdego doświadczenia staram się wyciągać lekcje - tłumaczyła.

Jej krążek "Sobą z Tobą" ukazał się na rynku pod koniec stycznia. Płyta powstawała ponad dwa lata. - Ten proces był bardzo skomplikowany, bo jestem perfekcjonistką, więc wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Nagrywałam wokale i wracałam do nich po kilku dniach, by coś jeszcze poprawić - wspominała w rozmowie z Czwórką.

Jak doszło do stworzenia płyty, co jeszcze na niej usłyszymy i kto współpracował z Żanetą Łabudzką przy nagrywaniu numerów i pisaniu tekstów? Jakie plany zawodowe ma dziś Żaneta Łabudzka i gdzie będzie można ją usłyszeć na żywo? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W audycji posłuchaliśmy także m.in. nagrań z debiutanckiego krążka wokalistki. 

***

Playlista
Tagi
Playlista