X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zimnv z debiutanckim krążkiem "Ślady czereśni"

Zimnv tworzy taneczne gitarowe kompozycje skąpane w warstwie przestrzennych syntezatorów i energetycznych partii perkusyjnych. Właśnie światło dzienne ujrzał ich debiutancki krążek "Ślady czereśni".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ Alexander Gabelev
O Audycji
Tytuł Zimnv z debiutanckim krążkiem "Ślady czereśni"
Opis

Trio powstało na początku 2018 roku i dziś tworzy muzykę z pogranicza indie i alternatywy. W październiku 2018 roku zespół wydał konceptualny mixtape "Kto?" czerpiący muzyczne i tekstowe inspiracje z dzieł takich twórców jak Kumka Olik. Pierwszy singiel promujący kolejne wydawnictwo zespołu ujrzał światło dzienne w lutym 2019 roku. "Dałbym Ci Wszystko" to pozytywny utwór o męskich uczuciach.

 

Koncertowo grają zarówno nowae, jak i starsze numery. - Mixtape "Kto" bardzo dobrze się przyjął, więc z niego nie rezygnujemy - mówili muzycy w Czwórce. Wykonali także tytułowy utwór ze swojej płyty akustycznie w studiu Czwórki.

Jak zaczęła się ich wspólna przygoda muzyczna, o tym, dlaczego właśnie nazwisko jednego z nich stało się nazwą zespołu, o koleżeństwie, wspólnej pracy przez… internet, ale i pracy nad debiutanckim albumem długogrającym, który premierę miał całkiem niedawno i ćwiczeniach przed koncertami - opowiadali w Czwórce.


 

W drugiej części programu Czwórkę odwiedził Łukasz Gorczyca, ze Związku Artystów Wykonawców STOART, który jest partnerem konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy o ochronie i zarządzaniu prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych. POSŁUCHAJ NAGRANIA >>>

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Kuba Zimny (wokal), Marcin Godek, Mar Tomasik

Data emisji: 28.06.2019

Godzina emisji: 19.06

kd

Playlista
Tagi
Playlista