JoBee Project i jej muzyczna podróż do korzeni

- Wszystko zaczęło się w mojej głowie. Zdałam sobie sprawę, że pomysł na ten projekt rósł we mnie od kilku lat. Jestem dziewczyną, która z małego miasteczka wyjechała za granicę. Teraz powracam i otrzymuję masę wsparcia - mówiła JoBee.
JoBee
JoBeeFoto: Damian Sikorski/Czwórka
O Audycji
Tytuł JoBee Project - sentymentalna podróż do korzeni
Opis

Od lat zakochana jest w muzyce - śpiewu uczyła się jeszcze w szkole średniej, ale i w radiu. - Moja historia z radiem zaczęła się w 2008 roku. Zostałam zaproszona jako gość, do bardzo alternatywnej audycji. Po dwóch godzinach nazwali mnie brakującym ogniwem i zaproponowali, żebym została. Po dwóch latach dostałam własną audycję, którą nazwałam "Superfly" - opowiadała.

Artystka aktualnie pracuje nad albumem, który ma się ukazać 13 września. - "Amber tears" to sentymentalna historia mojego wyjazdu za granicę. Od jakiegoś czasu czułam, że coś mnie tam wzywa. Postanowiłam wrócić i właśnie tam stworzyć swój projekt artystyczny - zapowiadała.

Jak brzmi materiał ze zbliżającej się płyty "Amber tears"? Jakie projekt stworzyła w Tel Awiwie, a jakiemu ma zamiar poświęcić się w Brukseli? Co dały jej występy w polskich talen-shows? Jak pomaga odkrywać kobiece talenty w hip-hopie? Więcej o tym w rozmowie z artystką. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: (Joanna PszczołaJoBee Project)

Data emisji: 9.08.2019

Godzina emisji: 18.06

ac

Playlista
Tagi
Playlista