X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Smügy. Między elektroniką a smutkiem

Smügy to bydgoski duet, który powstał na początku tego roku. Tworzą go Małgorzata Żwikiewicz i Hubert Sztylka. Na ich utwory składają się klimatyczne, czasem ironiczne teksty oraz elektroniczne brzmienie.
Małgorzata Żwikiewicz i Hubert Sztylka
Małgorzata Żwikiewicz i Hubert SztylkaFoto: Damian Sikorski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Smügy. Między elektroniką a smutkiem
Opis

Hubert Sztylka, znany jest słuchaczom Czwórki z występów z grupą Killed By Car, Małgorzata Żwikiewicz zaś z Blackberry Hill. Ich aktualny, wspólny projekt znacznie jednak odbiega stylistyką od poprzednich. - W Killed By Car graliśmy dosyć ciężko. Nie chciałem znowu iść w stronę smutku, dlatego obrałem inny kierunek. - mówił w Czwórce Hubert Sztylka. Zaś jak wspominała Małgorzata Żwikiewicz - jej jak najbardziej ze smutkiem w muzyce było po drodze. - Grałam wcześniej spokojniej, taki bardziej indie folk. To, co robię dziś jest wiec dla mnie uderzeniem - tłumaczyła wokalistka.

Jak doszło do założenia duetu Smügy, w jaki sposób powstają ich utwory, i jakie plany mają muzycy na najbliższy czas? Muzycy zaprezentowali w studiu Czwórki jeden ze swoich utworów.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: Małgorzata Żwikiewicz i Hubert Sztylka (Smügy)

Data emisji: 3.01.2019

Godzina emisji: 18.05

kd

Playlista
Tagi
Playlista