Wrona premierowo z singlem "Kryzys tożsamości" zapowiada trasę. "Targają mną emocje"

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2023 19:00
- W środku wciąż jestem małym wrażliwym dzieckiem, łatwo mnie zranić, na co dzień targają mną skrajne emocje - podkreślała Weronika Jasiówka, znana jako Wrona.
Wrona w Czwórce.
Wrona w Czwórce.Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

- Przez cały dzień czułam, jak mi wali serce - opowiadała o ogromnych emocjach, jakie towarzyszą premierze singla "Kryzys tożsamości". Wokalistka pojawiła się w Czwórce w dniu premiery utworu i zapowiedziała, że planuje wydanie długogrającej płyty. - Chcę jeszcze wszystko dokładnie przemyśleć, zrobić album, który nie będzie chaotyczny, będzie kompletny, dopracowany bardziej niż "Sen o smaku lukrecji" - zaznaczyła. 

Wrona rusza ze swoim materiałem w Polskę razem z anto9. Pierwszą stacją trwającego blisko miesiąc tournée będzie Warszawa - 22 marca. Na mapie trasy koncertowej znalazło się łącznie siedem wydarzeń w dużych miastach, a całość zwieńczy koncert w Krakowie zaplanowany na 19 kwietnia. - Same organizujemy całą trasę - podkreślała wokalistka w Czwórce. - Nie mogę się już doczekać, będę grała nowe numery i z pewnością będzie dużo pozytywnej energii.

Posłuchaj
18:48 będzie głośno edit 3 marzec 2023 18_06_51.mp3 Wrona opowiada o swojej twórczości i planach muzycznych (Będzie głośno!/Czwórka)

Wrona, czyli Weronika Jasiówka, wokalistka, autorka tekstów, jest także producentem muzycznym i gra na perkusji. Nie tylko zwyciężyła w naszym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", ale została wyróżniona za najlepszą muzykę i teksty przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wcześniej występowała w formie solo actu, wykonując muzykę electro/alternative/pop. Jest współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą.

Źr. Youtube.pl/Wrona

- Myślę o tym, by wydać akustyczną płytę, chciałabym zrobić to w Norwegii, marzę też o tym, by pisać dla innych artystów - zapowiadała. - Delikatniejszy materiał z pewnością kiedyś pojawi się w moim dorobku. Dziś skrajne emocje towarzyszą mi nawet podczas najprostszych czynności. Trwa moja ciągła wewnętrzna walka, która oczywiście ma przełożenie na muzykę - mówiła wokalistka.

Artystka przyznaje, że prywatnie jest niemal uzależniona od social mediów i zdarza się jej zaczynać dzień od sprawdzenia powiadomień. - Staram się dbać o tzw. "higienę głowy", jednak media społecznościowe przyciągają - opowiadała gość Czwórki. Wrona próbowała także ostatnio swoich sił jako modelka. - Ludzie mówią mi, bym skupiała się na jednej rzeczy. Tymczasem ja lubię próbować wszystkiego, życie jest za krótkie, by robić tylko jedno - podkreślała.

Wrona gra "Sen o smaku lukrecji" [GALERIA ZDJĘĆ >>>]

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: Wrona

Data emisji: 03.03.2023

Godzina emisji: 18.15

 kd

Czytaj także

Klangor z płytą "Arytmia". "Rock na wesoło, ale i bardzo poważnie"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 12:42
 - Wybraliśmy tytuł "Arytmia", bo staraliśmy się, by ta muzyka nie była prosta, zwłaszcza w warstwie rytmicznej. Słowo to ma jednak jeszcze kilka innych znaczeń - mówił w Czwórce Rafał Nowakowski, gitarzysta grupy Klangor. 
rozwiń zwiń