X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artystyczny wybieg 17 lutego godz. 15:05

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/02/17 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

Gość: Agnieszka Pakuła ukończyła Europejską Akademię Sztuk w Warszawie (dyplom z malarstwa pod kierunkiem rektora Antoniego Fałata). Mieszka i pracuje w Warszawie. Maluje silne, ekspresyjne obrazy, które swoją formą i wymową stoją w opozycji do współczesnego trendu idealizacji, obecnego w reklamie, środkach masowego przekazu, czy internecie. Nie kreuje też nowej rzeczywistości, ale skupia się na człowieku i jego dwuznacznej, skomplikowanej naturze. rozmowa z Pauliną Kwiatkowska absolwentką Wydział Architektury i Wzornictwa UAP (I st. 2012-2016), Academie Beeledene Kunsten Maastricht (Holandia, 2014), Wydział Wzornictwa ASP w Warszawie (II st. 2016-2018). Stypendium Rektora ASP dla najlepszych studentów (2016-2018). Półfinalistka Programu Stypendialnego YES (2017).

Goście Agnieszka Pakuła
Playlista
Tagi
Playlista