Pierwsze słyszę 3 stycznia godz. 07:04

Pierwsze słyszę 3 stycznia godz. 07:04
O Audycji
Tytuł Pierwsze słyszę 2022/01/03 06:00
Prowadzący Jasieński Kamil
Opis

U wybrzeży Korei Południowej powstaje pływające miasto, ponadto dowiemy się, ile kablki potrzeba do stworzenia świątecznej iluminacji na ulicach polskich miast. Przedstawimy raport dotyczacy lęku przed odłączeniem. Podstawą raportu „FOMO 2021. Polacy a lęk przed odłączeniem podczas pandemii” ponownie są badania polskich internautów, tym razem koncentrujące się na skali FOMO i pokrewnych mu zjawisk w czasach pandemii koronawirusa. Po godzinie 8 powiemy o projekcie "Między Nami Autobusami", który ma na celu nauczać młodzież o historii i zaletach komunikacji miejskiej. MNA powstało z inicjatywy uczniów LO 2 w Olsztynie i działa (przynajmniej w najbliższym czasie!) na terenie powiatu Olsztyńskiego. Powiemy też o telewizorze, który można polizać, by poczuć smak prezentowanych potraw Dzięki niemu moglibyśmy posmakować potraw z drugiego końca świata.

Goście , Brodowski Kamil
Playlista
Tagi
Playlista