X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mordor Muzik zagrali set na żywo z Czwórce

- Nie ograniczamy się, mieszamy wszystko w dużym, basowym kotle, dodajemy do tego swoje wokale i doświadczenia. Sprawdzamy się na imprezkach jako odmulacze do klasycznych setów - mówią Mordor Muzik, którzy będą także jedną z gwiazd Czwartej Sceny Czwórki na Up To Date Festiwal. 
Gargamel wśród Mordor Muzik
Gargamel wśród Mordor MuzikFoto: Kamil Jasieński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Mordor Muzik zagrali seta na żywo z Czwórce
Prowadzący Jakub Chuptyś
Opis

Mordor Muzik w rozmowie z Gargamelem mówili m.in. o tym, jak wygląda ich praca "od kuchni". - Staramy się dzielić obowiązkami równo, choć każdy ma inne opinie - Kiedyś robiliśmy więcej piosenek, a mniej graliśmy na żywo. Dziś wypuszczamy mniej nagrań, ale za to sporo koncertujemy. Mamy nowe projekty piosenek w szufladzie, ale doprowadzenie ich do końca to dużo pracy, a granie koncertów też jest ważne i fajne - tłumaczyli.

Jak robi się grime i czy Mordor Muzik czują się prekursorami tego nurtu w Polsce? Dlaczego uważają, że ten rynek dopiero u nas raczkuje? I jak gra się plenery w ostrym wiosennym słońcu? O tym mówili w rozmowie z Gargamelem. Opowiadali też o teledysku, który właśnie powstał i pracy nad nim. W nagraniu ze studia Czwórki także set, który muzycy zagrali na żywo.

ZOBACZ TAKŻE Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival. Kto jeszcze zagra? >>>

Mordor Muzik w Czworce/Mat.pras. Mordor Muzik w Czworce/Mat.pras.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Data emisji: 10.05.2018

Goście: Ginger (raper, menager), Miły (raper, producent i dj), Majki (szara eminencja, executive director), czyli Mordor Muzik

Godzina emisji: 19.04

Playlista
Tagi
Playlista