X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Noworoczny "Pogłos". Kogo słuchaliśmy w 2018?

- Przyjrzymy się temu, co w 2018 roku wyróżniło się najmocniej i temu, co już za kilka dni warto będzie puścić na imprezie - mówił Jakub Chuptyś.
Pogłos: odsłona 77
Pogłos: odsłona 77Foto: Czwórka/mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Drake, Post Malone, Travis Scott. Kogo słuchaliśmy w 2018?
Prowadzący Chuptyś Jakub
Opis

- Najczęściej powracającym do mnie krążkiem w 2018 roku był "Astroworld" Travisa Scotta. "Sicko mode" dał mu to, wokół czego krążył w trakcie całej swojej kariery, czyli pierwszego miejsca na liście Billboard - mówił prowadzący.

Które numery pojawiały się na playlistach najczęściej w 2018 roku? Co warto odświeżyć, o których artystach nie będziemy mogli zapomnieć w 2019? W audycji m.in. Post Malone, Drake, Travis Scott czy Lil Wayne. Zapraszamy na ostatnią w tym roku muzyczną selekcję Jakuba Chuptysia.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Data emisji: 27.12.2018

Godzina emisji: 19.04

ac/pj

Playlista
Tagi
Playlista