X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Taniec ze śmiercią". "Pogłos" w hołdzie J Dilla

W "Pogłosie" świętowaliśmy urodziny jednego najważniejszych producentów w historii rapu. - To był geniusz, a bez niego muzyka nie byłaby taką, jaką jest - mówił gospodarz programu Gargamel.
Pogłos
PogłosFoto: mat. pras./Czwórka
O Audycji
Tytuł "Pogłos" w hołdzie J Dilla
Prowadzący Jakub Chuptyś
Opis

James Yancey, czyli J Dilla 7 lutego obchodziłby 45. urodziny. - Swoją etyką pracy, oddaniem rzemiosłu, ale przede wszystkim wizjonerstwem i ciągłym poszukiwaniem inspirował i nadal inspiruje setki, czy tysiące artystów - mówił Jakub Chuptyś. - Na trzy dni przed śmiercią Dilla wydał swój najbardziej genialny album "Donuts", skomponowany w całości w szpitalu, do którego najbliżsi przynosili mu całe pudła płyt, z których czerpał sample. W ten sposób opowiedział swoją ostatnią historię, którą - paradoksalnie - otwiera utwór "Outro". Dla wielu to jego taniec ze śmiercią i pożegnanie słowami "nie płacz".

Oba utwory, zarówno "Dont’t Cry", jak i "Outro" wybrzmiały w audycji Gargamela. W programie wysłuchaliśmy także We F'ed Up, czy Last donut of the night. Nie zabrakło jednak też numeru Kanyego Westa "White Dress", czy The Roots "Look Into Her Eyes".

ZOBACZ TAKŻE Playlista Czwórki >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Data emisji: 7.02.2019

Godzina emisji: 19.04

kd

Playlista
Tagi
Playlista